Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
w postępowaniu rekrutacyjnym  w Przedszkolu Nr 5 im. Bajeczka w Krasnymstawie

 

 

  1. Lista kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola nr 5 uszeregowana w kolejności alfabetycznej:
  1. Baran Piotr Mirosław
  2. Bednarz Maja
  3. Bojarski Mateusz
  4. Brożek Oskar
  5. Brzyszko Emilia
  6. Cichosz Kornelia
  7. Czerw Julia
  8. Fenc Hanna
  9. Frańczak Emma
  10. Gęba Marcel
  11. Gołąbek Stanisław
  12. Huk Bruno
  13. Jabłoński Karol
  14. Jeleń Matian Mariusz
  15. Kleban Emilia
  16. Kuźma Witold
  17. Łukaszewski Jakub
  18. Łukaszewski Kacper
  19. Maciukiewicz Antonina
  20. Mazurkiewicz Milena
  21. Mąka Szymon
  22. Muca Oskar
  23. Niewiadomski Mikołaj
  24. Nowacka Antonina
  25. Olech Antonina
  26. Pizoń Kacper
  27. Radłowska Liwia Wiktoria
  28. Rój Bartosz
  29. Semeniuk Iga
  30. Skalski Tomasz
  31. Sochaj Tobiasz
  32. Szewczak Mikołaj
  33. Szumiło Aleksandra
  34. Sysa Kornel
  35. Tenzon Petato Oliwier
  36. Tenzon Petato Dominik
  37. Tomaszewska Nadia
  38. Traczyńska Róża Marta
  39. Włoch Antonina
  40. Woźniak Hanna
  41. Ziółkowski Kacper

 

  1. Lista kandydatów niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 5uszeregowana w kolejności alfabetycznej[1],a zakwalifikowanych do Przedszkola nr 1
  1. Dyjach Natalia
  2. Janeczek Maciej
  3. Oziemczuk Wiktoria

 

  1. Lista kandydatów niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 5uszeregowana w kolejności alfabetycznej1,a zakwalifikowanych do Przedszkola nr 4
  1. Bas Klara
  2. Laskowska Paulina Anna
  3. Pastuszak Nikodem
  4. Szałaj Jagoda

 

  1. Lista kandydatów niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 5uszeregowana w kolejności alfabetycznej1,a zakwalifikowanych do Przedszkola nr 6
  1. Burek Miłosz
  2. Kister Jakub Aleksander
  3. Twardowski Jakub

 

  1. Lista kandydatów niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 5uszeregowana w kolejności alfabetycznej1,a zakwalifikowanych do Przedszkola nr 8
  1. Chwała Nikola

 

  1. Lista kandydatów niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 5uszeregowana w kolejności alfabetycznej1,a zakwalifikowanych do ZSZ nr 5
  1. Korgol Martyna
  2. Korgol Sandra
  3. Grzesiak Antoni
  4. Janowczyk Michał

 

  1. Lista kandydatów niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 5uszeregowana w kolejności alfabetycznej1,a zakwalifikowanych do Przedszkola w Siennicy Różanej
  1. Orzechowski Antoni

 

  1. Lista kandydatów niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 5uszeregowana w kolejności alfabetyczne1,a zakwalifikowanych do Przedszkola w Siennicy Nadolnej
  1. Drozdalski Franciszek

 

  1. Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia do Przedszkola Nr 5 im. Bajeczka w Krasnymstawie to 10.

 

 

[1] W zależności od okoliczności wskazuje się liczbę wolnych miejsc w przedszkolu lub listę nieprzyjętych dzieci.

 

DOKUMENTY DO POBRANIA

Wniosek do przedszkola ⇒ Wniosek o przyjęcie dziecka

Regulamin rekrutacji